Hydroizolacja dachów Biały Dunajec

Co to jest Hydroizolacja dachów

Głównym celem usługi hydroizolacji dachów wykonywanej na terenie Białego Dunajca jest ochrona przed wodą opadową i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Szczelny dach to bardzo ważny element konstrukcji. Jeśli nasz dach jest nieszczelny, będzie wlewać się do środka woda, która z czasem może narobić wiele szkód. Dochodzi wtedy do sytuacji, gdzie woda dostaje się do szczelin muru. Jest to szczególnie niebezpieczne w okresie zimowym, gdyż przy minusowych temperaturach może dojść do pęknięcia ściany. Natomiast w sezonie dodatnich temperatur, wilgoć znajdująca się w szczelinach murów sprzyja powstawaniu grzybów i pleśni co z kolei ma bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Nasze usługi wykonywane w Białym Dunajcu obejmują przede wszystkim izolację dachów płaskich we wszystkich dostępnych systemach izolacyjnych. Pracujemy na wszystkich rodzajach obiektów budowlanych. Zajmujemy się zarówno nowymi dachami jak również renowacją starych. Z chęcią podejmiemy się trudnych i nietypowych zleceń.

Koszt hydroizolacji

Błędnie uszczelniony i źle zakonserwowany dach powoduje zniszczenia we własnej konstrukcji i stwarza przy tym zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa. Firma RS-MAL wykonuje profesjonalne usługi w tym zakresie na terenie Białego Dunajca.

Czasem zniszczenia wywołane przez wpływy atmosferyczne zmuszają właścicieli budynków do wymiany pokrycia. Zwykle są to kosztowne inwestycje, zwłaszcza w przypadku dachów wielkopowierzchniowych i przemysłowych. Jak rozwiązać ten problem? Rynek produktów budowlanych oferuje nowe techniki hydroizolacji dachu, które zapobiegają ryzyku powstania dużych zniszczeń i kosztownych renowacji. Wykonujemy te usługi w Białym Dunajcu i okolicy.

Użytkując membranę, handlowiec obniża koszty nowej hydroizolacji dachu i kosztowność ewentualnej naprawy. Dlaczego? Środek można stosować bez konieczności rozbiórki starej izolacji. Płynną membranę uzyskano na bazie żywic poliuretanowych, które dzięki swojej płynnej konsystencji wypełnią nawet najdrobniejsze ubytki powstałe w zadaszeniu, zapewniając w ten sposób ochronę w miejscach trudno dostępnych i najbardziej narażonych na przenikanie wody. W ten sposób membrana tworzy całkowicie bezszwową powłokę, więc wilgoć nie ma szans na przeniknięcie w konstrukcję dachu.

Dlaczego warto

Wśród różnych metod wyróżnia się hydroizolacja płynna wykonywana na terenie Białego Dunajca, którą cechuje duża wytrzymałość. Jej płynna forma zasycha w bardzo krótkim czasie i tworzy jednolitą, gładką powierzchnię, dzięki czemu jest bezszwowa i bezspoinowa.
Do zalet hydroizolacji płynnej zaliczamy:

  • ochrona przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg itp.
  • długi czas ochrony przed czynnikami atmosferycznymi (ponad 2 dekady!)
  • znakomite uszczelnienie dzięki płynnej membranie, która tworzy jednolitą powłokę
  • doskonała wytrzymałość mechaniczna
  • odporność membrany na bardzo wysokie i bardzo niskie temperatury oraz na promieniowanie UV
  • produkty wysokoelastyczne, najwyższej jakości