Malowanie konstrukcji stalowych Jastrzębie-Zdrój

Firma RS-MAL realizuje usługi związane z zabezpieczeniem konstrukcji stalowych, czyli malowaniem konstrukcji wykonanych ze stali na terenie Jastrzębie Zdrój i w okolicy. Jak wiemy stal użytkowana na zewnątrz narażona jest na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, skoków ciśnienia oraz zmiennych temperatur. Brak ochrony stali lub niewłaściwe jej wykonanie spowoduje korozję i uszkodzenia. Firma RS-MAL zajmuje się profesjonalnym pokryciem podłoża, zapobiegającym niszczeniu stali. Priorytetem naszej firmy jest wybranie dobrej jakości farb dających gwarancję zabezpieczenia antykorozyjnego. Nie bez znaczenia jest dla nas, jako profesjonalnej firmy jakość używanych materiałów. Firma RS-MAL to firma certyfikowana z doświadczeniem obejmująca swoimi usługami Jastrzębie Zdrój i okolice, wybierająca zawsze najwyższej jakości środki, których używa.

 

Antykorozyjne malowanie Jastrzębie Zdrój i okolice

Firma RS-MAL z Wadowic jako najważniejszy krok w malowaniu konstrukcji stalowych stawia właściwe przygotowanie podłoża. Jeżeli nie przygotujemy odpowiednio podłoża nawet produkty jakościowo dobre na nic się nie zdadzą. Działająca na terenie Jastrzębie Zdrój i okolic firma RS-MAL zajmuje się malowaniem zarówno nowo powstałych jak i użytkowanych już budynków. Jeśli na podłożu przeznaczonym do malowania widoczne są ślady korozji, priorytetową czynnością jest usunięcie najczęściej widocznej luźnej rdzy, czy też poprzedniej niejednokrotnie łuszczącej się już farby. Podłoże które będziemy malować odtłuszczamy oraz matowimy w celu zwiększenia przyczepności nowej powłoki malarskiej.

Nasza firma RS-MAL wykonuje na terenie Jastrzębie Zdrój i okolic prace malarskie hali i innych konstrukcji stalowych, wykorzystując techniki wysokościowe. Sprawne malowanie zapewnia technika natryskowa i wykorzystywane nowoczesne agregaty, dzięki którym możliwa jest precyzja zapewniająca estetyczne wykonanie nawet trudno dostępnych powierzchni. Ta technika, gdzie strumień farby idealnie pokrywa powierzchnię, jednocześnie okazuje się być ekonomicznym rozwiązaniem gwarantującym wysoką trwałość. Nałożony lakier czy farba z upływem czasu nie odpryskuje się i nie łuszczy.

 

Malowanie ogniochronne konstrukcji stalowych

W ofercie naszej firmy RS-MAL wykonującej swoje usługi na terenie Jastrzębia Zdrój i w okolicy znajduje się również ogniochronne malowanie konstrukcji stalowych. Zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji to jedna z naszych głównych działalności. Specjalizujemy się w tej dziedzinie i dlatego możemy zagwarantować pełną satysfakcję z naszych usług. Mamy świadomość tego, jak dobrze przygotować podłoże oraz jakich użyć farb by spełniało Normy Europejskie. Prace wykonujemy według Polskich Norm.

Przeciwpożarowe zabezpieczenie konstrukcji stalowych budynku przekłada się w sposób praktyczny na zapewnienie bezpieczeństwa osobom w nim przebywającym. Ponadto ogniochronne malowanie budynku stanowi zabezpieczenie wyposażenia budynku jak i samego budynku. Firma RS-MAL działająca w Jastrzębia Zdrój i okolicy rzetelnie i starannie dobiera odpowiednie produkty w celu wybrania najlepszej metody do konkretnego przypadku. Realizując zlecone nam prace gwarantujemy spełnienie wymagań stawianych przez inspektora powłok malarskich i inspekcję powłok technicznych.