RS-MAL, Os. Pod Skarpą 28/2, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie    606 362 990 biuro@rs-mal.pl

Montaż i serwis systemów zabezpieczeń mienia

Zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem służy głównie montaż systemu zabezpieczającego. Z uwagi na fakt, iż potrzeba bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb ludzkich – systemy zabezpieczeń przychodzą nam tutaj z pomocą. Stają się one coraz bardziej rozpowszechniane i zastosowanie znajdują nie tylko w firmach, halach produkcyjnych, sklepach czy innych pomieszczeniach handlowych, czy gospodarczych, ale również coraz częściej zakładane są w prywatnych domach oraz mieszkaniach. Największą popularnością przyczyniającą się do utrzymania bezpieczeństwa cieszy się alarm, monitoring, system sygnalizacji włamań i napadu jak i kontrola dostępu.

Nasza firma oferuje kompleksową realizacją systemów alarmowych – nie tylko montujemy, ale również zajmujemy się serwisem, jak również naprawą i konserwacją. Komponenty przez nas wykorzystywane do montażu zabezpieczeń pochodzą od sprawdzonych firm krajowych jak i zagranicznych.

Jesteśmy zawsze gotową firmą do współpracy przy realizacji montażu systemu zabezpieczeń mienia zarówno w firmie, domu czy innym budynku potrzebującym dodatkowej ochrony.

Montaż alarmów

Systemy alarmowe zakładane przez naszą firmę montowane są, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Montowane systemy to skuteczne rozwiązania. Mające zastosowanie obecnie systemy alarmowe informują nie tylko o włamaniu, lecz także o innych nieprawidłowościach zaistniałych wewnątrz budynku, bądź nawet na całej posesji. Zamontowany system alarmowy poprawia bezpieczeństwo monitorowanego obiektu.

Narzędziami wykorzystywanymi do montażu systemu są różnego rodzaju czujniki gazu, czujniki dymu, czujniki zalania, czujniki podczerwieni, magnetyczne. O zagrożeniu poinformowany zostaje właściciel jak i stacja monitorowania.

Montaż kamer

Decydując się na montaż kamer w danym obiekcie, na początku należy sprecyzować oczekiwania, jakie mamy względem niego. Wybór kamer powinien być związany z naszymi potrzebami. Istotne jest czy mają pełnić funkcję odstraszającą włamywaczy, czy chcemy by dzięki nim mieć pełną kontrolę domu i mieć łączność z kamerami za pośrednictwem smartfona itp. Dobór kamer przez fachowców musi być trafny i uwzględniać wszystkie wymagania i potrzeby klienta.

Najpopularniejszym sposobem ochrony i zabezpieczenia mienia jest zastosowanie monitoringu w postaci kamer. Kamery przy współpracy z alarmem i jednoczesnym dostępem do monitoringu internetowego, telefonicznego i sterowania alarmem dają możliwość zapobiegania różnym nieprzyjemnym zdarzeniom. Montaż kamer, jako systemu zabezpieczającego danego mienia odstrasza potencjalnych złodziei, pomaga zidentyfikować sprawców przestępstw, daje możliwość kontroli pracowników, umożliwia monitorowanie taśm produkcyjnych, pozwala kontrolować pozostawione w domu dzieci bądź osoby starsze, itp.

Sam montaż systemów alarmowych jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. W związku z powyższym w naszym zespole pracują osoby posiadające dużą wiedzę w tej dziedzinie.

Budowa sieci komputerowych

Sieć komputerowa to system komunikacyjny służący do przesyłu danych, łączący co najmniej dwa komputery i urządzenie peryferyjne. W ostatnim czasie sieci komputerowe to podstawowe narzędzie w administracji, bankowości, przemyśle, nauce i innych dziedzinach gospodarki. Technologie sieciowe dostępne na rynku są różnorodne. Sieć komputerową stanowi zarówno sprzęt jak i oprogramowanie. Praca w sieci komputerowej daje możliwość udostępniania danych. Komputery stanowiące sieć umożliwiają wymianę danych, a także informacji, które są na nich zgromadzone.

Sprawnie działająca sieć komputerowa to istotny element wielu firm, gdyż płynny przesył danych zapewnia sprawną pracę i rozwój firmie. Jako firma posiadająca doświadczenie i ceniąca sobie jakość staramy się zapewnić swoim klientom najwyższy poziom techniczny oferowanych przez nas usług zgodny z najnowszymi trendami.

Montaż domofonów i videodomofonów

Domofon obecnie wchodzi w skład podstawowego wyposażenia każdego mieszkania, domu, biura itp. Domofon daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, gdyż to my decydujemy, kogo chcemy wpuścić, a kogo nie. Tym samym domofony i wideodomofony zabezpieczają nas przed nieproszonymi gośćmi i jednocześnie można by powiedzieć, że są barierą psychologiczną.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się wideodomofony. Są one rozszerzoną wersją domofonu, dającą możliwość podglądu osoby znajdującej się z drugiej strony i nagrania prowadzonej rozmowy. Wideodomofon jest także świetną alternatywą dla domów wielorodzinnych, ponieważ system wideo domofonowy daje możliwość rozdzielenia sygnału na kilka punktów.

Spawanie światłowodów

Spawanie światłowodów to łączenie włókien światłowodowych przy użyciu spawarki. Aby spawanie światłowodów zostało wykonane na najwyższym poziomie, powinno zostać wykonane przez doświadczonych instalatorów przy użyciu wysokiej jakości urządzeń. Spawanie światłowodów to niezwykle precyzyjna praca, która powinna zostać wykonana z dużą dokładnością. Spawanie światłowodów to trwałe połączenie włókien światłowodowych bez użycia pomocniczych detali łączących.

Precyzja i dokładność oraz odpowiednio rozwinięte zdolności manualne wykonawcy spawania są niezwykle ważne, podczas układania przewodów. Ma to później znaczenie w przypadku tłumienności sygnałów, które mają następnie być przez nie transmitowane.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

e-mail: monitoring@rs-mal.pl

telefon: 889 220 312