fbpx

Malowanie dachów

Profesjonalne malowanie dachów

Firma RS-MAL świadcząca usługi na terenie województw małopolski i śląska. To zespół profesjonalistów rzetelnie wykonujących swoją pracę, który świadczy swoje usługi w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i przystępnymi cenami. Oferujemy usługę profesjonalnego malowania dachów co jest naszą flagową usługą. Ilości pomalowanych dachów dają odzwierciedlenie w ilości zadowolonych klientów. Usługi, które wykonujemy w są każdorazowo wykonywane sprawnie i według projektu. Firma RS-MAL jest nieustanne się rozwija i jest elastyczna w zakresie doboru terminów zleceń.

Malowanie dachów blaszanych, dachówki i gontu

Usługi świadczone przez firmę RS-MAL są całkowicie profesjonalne przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Na wykonane prace wykonane przez naszych fachowców udzielamy gwarancji, oraz oferujemy doradztwo w zakresie zakupu materiałów. Działamy na terenie małopolska, śląska.

Co malujemy
  • dachy blaszane (blacha gładka, trapezowa, falowana, blachodachówka,)
  • dachówki ceramiczne oraz betonowe
  • pokrycia dachowe wykonane z gontu.

Przykłady naszych realizacji

Profesjonalne malowanie dachów

Malowanie dachu to skomplikowana praca, która wymaga umiejętności wykonywania prac na dużych wysokościach, sprawności fizycznej oraz wiedzy i doświadczenia. Nasza firma zapewnia te wszystkie wymagania, oraz wykonuje daną usługę na najwyższym poziomie zgodnie z zaleceniami klienta na terenie całej Polski.

Malowanie dachów blaszanych, dachówki i gontu

Każdy dach przed malowaniem wymaga indywidualnego podejścia i prawidłowego przygotowania. Jesteśmy w stanie pomalować dachówki w każdym kształcie i kolorze. Niezbędne przed malowaniem jest odpowiednie przygotowanie zarówno dachów blaszanych jak i dachówki czy gontu, które nasza firma w pełni wykonuje.

Malowanie dachu w etapach

Malowanie dachu dzielimy na 4 etapy. Każdy z nich jest bardzo ważny dla tego nie możemy pominąć żadnego z nich.

Etap 1. Czyszczenie dachu
Pierwszym krokiem jest umycie dachu myjką pod wysokim ciśnieniem, co umożliwia nam pozbycia się wszelkich odprysków, pozostałości po starych farbach i zanieczyszczeń. Prócz wody wykorzystujemy specjalistyczne środki czyszczące, które pozwalają nam przeprowadzić prace szybko, a co najważniejsze – skutecznie.

Etap 2. Odtłuszczanie
Następnym krokiem jest odtłuszczanie dachu, które zapobiega przed odpadaniem nowo nałożonej farby. Tłusty nalot, którego należy się pozbyć powstaje w wyniku działań atmosferycznych.Skuteczne odtłuszczanie jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości środków chemicznych. Rozpylamy je na całą powierzchnię dachu. Preparat pozostawiamy na kilka minut, następnie zmywamy go wodą.

Etap 3. Usuwanie ognisk rdzy
Jest to niezbędny krok przy procesie malowania dachu. Rdzę w zależności od wielkości ognisk, usuwamy szlifierką mechaniczną lub przy pomocy szczotki drucianej.Dzięki tej czynności pozbywamy się źródła destrukcji blachy, tym samym przedłużając znacznie jej żywotność.

Etap 4. Malowanie końcowe dachu

Ostatni etap-naniesienie farby. Używamy w tym celu agregatów hydrodynamicznych (bezpowietrznych) oraz odpowiednich pędzli. By farba spełniała funkcję ochronną, należy nałożyć jej 2 warstwy

Korzyści z czyszczenia dachówki

  • wyeliminowanie mchu, bakterii oraz glonów
  • usunięte nawet najcięższe zabrudzenia
  • estetyczny wygląd dachu
  • wymiana starych, popękanych dachówek na nowe
  • odporność przed czynnikami atmosferycznymi
  • darmowy przegląd stanu technicznego dachu

Mycie i malowanie dachówki

Do czyszczenia dachów niezbędne są skuteczne środki czyszczące i odgrzybiające powierzchnie dachów. Ponadto konieczne w wykonaniu czyszczenia są mocne maszyny czyszczące i doświadczenie wykonawcy.Dzięki pomalowanej dachówce nasz dach będzie odporny na brud, mech i mróz. Farba chroni również dach przed wnikaniem wody a nasz dach zdobędzie nowy, świeży wygląd.

Zajmujemy się malowaniem dachów na terenie miast:
WadowiceAndrychówKętyKalwaria ZebrzydowskaOświęcim , Sucha Beskidzka , Kraków , Myślenice , Bielsko-Biała , Maków Podhalański , Skawina , Zator , Zawoja na terenie województw małopolski i śląska.

Oś. Pod Skarpą 28/2
34-100 Wadowice
606 362 990
apartmentenvelopesmartphone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram