RS-MAL, Os. Pod Skarpą 28/2, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie    606 362 990 biuro@rs-mal.pl

Malowanie dachów

Profesjonalne malowanie dachów

Firma RS-MAL świadcząca usługi na terenie województw małopolski i śląska. To zespół profesjonalistów rzetelnie wykonujących swoją pracę, który świadczy swoje usługi w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i przystępnymi cenami. Oferujemy usługę profesjonalnego malowania dachów co jest naszą flagową usługą. Ilości pomalowanych dachów dają odzwierciedlenie w ilości zadowolonych klientów. Usługi, które wykonujemy w są każdorazowo wykonywane sprawnie i według projektu. Firma RS-MAL jest nieustanne się rozwija i jest elastyczna w zakresie doboru terminów zleceń.

Malowanie dachów blaszanych, dachówki i gontu

Usługi świadczone przez firmę RS-MAL są całkowicie profesjonalne przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Na wykonane prace wykonane przez naszych fachowców udzielamy gwarancji, oraz oferujemy doradztwo w zakresie zakupu materiałów. Działamy na terenie małopolska, śląska.

Co malujemy:

  • dachy blaszane (blacha gładka, trapezowa, falowana, blachodachówka,)
  • dachówki ceramiczne oraz betonowe
  • pokrycia dachowe wykonane z gontu.
Zajmujemy się malowaniem dachów na terenie miast:
Wadowice, Andrychów, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim , Sucha Beskidzka , Kraków , Myślenice , Bielsko-Biała , Maków Podhalański , Skawina , Zator , Zawoja na terenie województw małopolski i śląska.